ÚVOD JAK TO FUNGUJE NABÍDKA KURZŮ PROČ KOORZY.CZ KONTAKT PŘIHLÁŠENÍ

Jednoduše! Na objednání testu, zaplacení a následné přihlášení do aplikace ti stačí jen pár kliknutí. Svůj přístup do aplikace si pak můžeš otevřít přes internet kdekoliv – na mobilu, na počítači i na tabletu. A pohodlně se připravovat na přijímačky, kdykoliv se ti to hodí.

Vyber si kurz…

V nabídce kurzů najdeš moduly pro jednotlivé obory, na které připravujeme. Každý modul obsahuje cca 1 000 modelových otázek s vysvětlením a výkladem základní látky. Jejich zvládnutí ti zaručí úspěšné složení přijímacích zkoušek. Každý modul stojí 499 Kč, ale pokud tě zajímá víc oborů, můžeš si vybrat ze zvýhodněných balíčků.

… objednej si ho…

Objednej si kurz (nebo i více kurzů) a proveď platbu – buď kartou, převodem anebo hotově u nás na klientském centru. Až nám platba dorazí, pošleme ti přístupové údaje a můžeš začít s přípravou.

… a připravuj se!

V každém modulu je k dispozici výklad nejdůležitější látky, který můžeš využít. Zároveň si můžeš neomezeně nechat sestavovat testy z cvičných otázek, a to podle tematických kapitol. Mění se jejich znění i pořadí odpovědí. Systém si navíc pamatuje, které otázky ti nešly, a ty ti dává do cvičných testů častěji. Po vyhodnocení testu se můžeš podívat na komentář ke správné odpovědi, abys měl jistotu, že rozumíš tomu, proč je právě tato odpověď správná. V sekci „Statistiky“ pak vidíš svoji průběžnou úspěšnost v jednotlivých kapitolách i v souhrnném testu.

Víme, že neustálé opakování informací funguje a perfektně tě připraví k přijímačkám. Otázky připravovali naši odborníci tak, aby systematicky pokrývaly všechny okruhy zkoušek. A v testech najdeš i záludnosti a oblíbené „přijímačkové“ chytáky.

Výhodou unikátního přístupu pro každého uživatele je nejenom přehledná statistika jeho úspěšnosti, ale především generování testů „na míru“ podle toho, které otázky uživatel zvládá dobře a které ne. Nedávej proto svá přístupová hesla kamarádům a prosíme tě, nešiř obsah této aplikace dál – je totiž chráněna autorskými právy.☺

BTW...

Věříme, že tuto informaci potřebovat nebudeš, protože 97 % našich studentů se na vybranou školu dostane. Ale proč ji nezmínit? Garantujeme ti vrácení kurzovného, pokud tě na vybraný obor nepřijmou. To je fér, ne?

NEKUPUJ ZAJÍCE V PYTLI

A mrkni se, jak naše testy vypadají. Kromě více než tisícovky otázek v nich najdeš i výklad, obrázky a schémata, která ti pomůžou látku pochopit. A také statistiky tvé úspěšnosti! Všechny potřebné informace máš hned po ruce a nemusíš je složitě hledat.

UŽ VÍŠ, Z ČEHO BUDEŠ DĚLAT PŘIJÍMAČKY?

Podívej se na nabídku testů a vyber si ten, který ti pomůže v cestě na vysněnou školu. Připravíme tě na testy z matiky, společenských věd, chemie, biologie, fyziky i na „brněnské“ Testy studijních předpokladů.