ÚVOD JAK TO FUNGUJE NABÍDKA KURZŮ PROČ KOORZY.CZ KONTAKT PŘIHLÁŠENÍBiologie

Mitochondrie, homeostáza, heterotrofie – kdo se v tom má vyznat? Zorientuj se v mikrobiologii, botanice, zoologii, anatomii i ekologii díky více než tisícovce otázek a zajisti si své místo na medicíně, veterině, farmacii nebo přírodovědě.

Chemie

Co je horší – organika, anorganika, nebo biochemie? S on-line testy to zvládneš všechno a studium na medicíně, veterině nebo farmacii máš jisté!

Fyzika

Fyzika má pověst největšího středoškolského strašáka, ale proč? S přehlednými testy z mechaniky, termiky, optiky a dalších oblastí se v ní konečně hravě zorientuješ!

Lékařské fakulty - výhodný balíček Biologie + Chemie + Fyzika

Až zmákneš tisícovku otázek z každého ze tří oborů, budeš moct na medicíně možná i vyučovat! A přijímačky budeš mít v kapse každopádně.

Matematika na ekonomické fakulty

Funkce, kombinatorika, nerovnice, algebra… a hlavně přes osm set vzorových příkladů, díky kterým tě u přijímaček na VŠE, ČZU, IES a další školy nic nezaskočí!

Matematika na technické fakulty

Komplexní čísla, geometrická řada, stereometrie a další záludnosti ve více než sedmi stech příkladech, díky kterým se můžeš směle hlásit na VUT, ČVUT a další technické školy!

Psychologie

Na psychologii je snad největší přetlak uchazečů ze všech VŠ oborů. Ty je ale převálcuješ díky tisícovce modelových otázek z dějin psychologie, klinické psychologie, vývojové psychologie a dalších oblastí!

TSP - Testy studijních předpokladů

Ke studiu má nějaké předpoklady každý, ale jen málokdo získá potřebný percentil… Nacvič si vzorové úlohy ze všech šesti okruhů TSP! Připravili jsme je podle přijímaček na Masarykovu univerzitu z minulých let.

Základy společenských věd

Všechny humanitní obory mají jedno společné – úspěšný uchazeč se musí orientovat ve všech ostatních společenských vědách! Díky tisícovce vzorových otázek a stovce teoretických kapitol budeš mít přehled v sociologii, právu, filosofii, politologii a dalších vědách.

Nevíš si s něčím rady?

Zavolej na naši infolinku +420 210 084 210 nebo napiš na nebo napiš na tozvladneme@tutor.cz