ÚVOD JAK TO FUNGUJE NABÍDKA KURZŮ PROČ KOORZY.CZ KONTAKT PŘIHLÁŠENÍ

Není důvod váhat. Přečti si sedm důvodů, proč do přípravy s koorzy.cz určitě jít:

Není to drahé!

Za 499 Kč dostaneš neomezený přístup k databázi až 1 000 otázek z tebou vybraného oboru včetně správných odpovědí, jejich vysvětlení a výkladu látky. A to je míň, než dáš za klasickou učebnici nebo jiný kurz.

S námi přijímačky dáš!

Koorzy.cz jsme koncipovali tak, aby pokryly všechny znalosti vyžadované u přijímacích zkoušek na jednotlivé obory. Když budeš mít otázky dostatečně natrénované, zvýšíš svou šanci na přijetí až pětkrát.

Nemáš co ztratit

Až 97 % našich studentů se na vysokou dostane. Proto věříme i tobě! Věříme ale i sobě, a to natolik, že ti vrátíme celou částku, pokud přijímačky neuděláš. Jak to přesně s garancí přijetí na VŠ je, si můžeš přečíst tady.

Připravíš se na přijímačky z pohodlí domova

Koorzy.cz rozjedeš na mobilu, tabletu i notebooku. Je na tobě, jestli se do testu pustíš doma, v autobuse cestou ze školy nebo na návštěvě u tetičky. Aplikace je dostupná on-line a všechno důležité ti naservíruje až na displej.

Ty si určíš, kdy se co učit

Výklad látky i cvičné testy jsou rozdělené do tematických kapitol, ze kterých si vybíráš podle svého uvážení. Díky statistikám úspěšnosti uvidíš, v čem máš ještě mezery. Testy ti navíc budou častěji generovat ty otázky, ve kterých ještě nemáš takovou jistotu. Nemusíš proto ztrácet čas s látkou, kterou už perfektně zvládáš!

Budeš mít přehled

V aplikaci koorzy.cz budeš mít všechnu látku i testy na jednom místě a díky on-line přístupu kdykoliv po ruce. Což je rozhodně efektivnější než se přehrabovat v hromadách učebnic a nepřehledných poznámek. Aplikaci jsme přehledně rozdělili na moduly výkladu látky, cvičných testů a statistik úspěšnosti, takže se v ní snadno vyznáš.

Víme, co děláme

Už v roce 2000 jsme pod značkou Tutor rozjeli první přípravné kurzy. Teď máme 15 let zkušeností a víme, jak tě připravit. Nad zadáním testů si lámali hlavu ti nejlepší. A vymysleli je skvěle – přesvědč se o tom i ty!

Bojíš se přijímaček ?

Potřebuješ pomoct s biologií? Bojuješ s matikou? Nebo chceš už konečně pochopit ty šílené TSP? Mrkni na přehled kurzů a vyber si ten nejvhodnější. S koorzy.cz přijímačky dáš!